
Je kind blijft oefenen, maar het leren lukt niet. Of je houdt zelf alle ballen in de lucht, terwijl je je afvraagt: is dit eigenlijk wat ik wil? Hoe kom je verder als je vastloopt?
In haar praktijk EENFOUDT in Roden begeleidt Lilian Booltink al ruim vijf jaar kinderen die hard werken, maar weinig vooruitgang boeken met lezen, spelling of rekenen. Vaak hebben ze hun zelfvertrouwen verloren of zijn ze bang om fouten te maken.
“Ik ontdekte de Kernvisie methode toen mijn eigen zoon een behoorlijke achterstand had op de basisschool, terwijl ik een slim kind zag. Met deze methode ging hij zo snel vooruit! Hij kreeg weer zelfvertrouwen en het leren ging gemakkelijker. Als kunstdocent was mijn interesse gewekt. Ik ben direct de opleiding gaan volgen.”
Die ervaring bevestigde voor Lilian hoe belangrijk het is om te onderzoeken welke aanpak bij iemand past.
“Tijdens de begeleiding merkte ik dat veel moeders worstelen met hun eigen vragen. Ze zijn gedreven, hebben alles over voor hun gezin en houden veel ballen in de lucht. Maar aan wat ze zelf willen, komen ze nauwelijks toe. Dat herkende ik. Human Design heeft mij geholpen mijzelf te begrijpen. Inmiddels combineer ik dat in mijn begeleiding met Walking in Your Shoes, een vorm van systemisch werk.”
Sinds een jaar komen moeders ook voor zichzelf. Bijvoorbeeld na een scheiding, verlies van een dierbare, ziekte of burn-out.
“Het gaat over iets anders dan leren lezen of rekenen. Maar ook hier zie ik hoe een andere blik of aanpak weer beweging kan brengen.”
EENFOUDT staat voor leren: je moet durven proberen en fouten maken. Van een foutje kun je leren. Zo eenvoudig is het.
Loopt je kind vast met leren, of zoek je zelf richting? Kijk op www.eenfoudt.nl.



