Klootschietwedtrijd op vrijdag 14 juni in Vries

VRIES - Op vrijdag 14 juni a.s. houdt Volksvermaken Vries weer haar jaarlijkse grote klootschietavond. Deelname staat vrij voor iedereen. Omdat dit een sport is die men in teamverband beoefent verwacht Volksvermaken vooral deelname door veel buurtverenigingen, gemeenteraad, campings, sport- en andere verenigingen uit de 18 dorpen van Tynaarlo.
De originele stenen en kunststof ballen waarmee gegooid kan worden, zijn bij de organisatie aanwezig. Net als al het andere materiaal.
Teams bestaan uit minimaal 3 personen, de kosten bedragen 2,50 euro per deelnemer. De diverse winnaars ontvangen mooie (vlees-)prijzen en niet te vergeten de eeuwige roem.
Volksvermaken vraagt mensen om zich van te voren aan te melden. Dit kan zowel voor het hele team tegelijk of als individuele deelnemer(s) op telefoonnummer 0592-541224 of 0648197656 (Grand Café Onder de Linden in Vries ) of in het uiterste geval tot de start (19.00 uur), op de avond van de wedstrijd, eveneens bij Grand Café Onder de Linden.
De wedstrijd begint bij Grand Café Onder de Linden op de Brink in Vries om 19.00 in Vries en duurt tot ongeveer 21.30 uur. De eindtijd is een beetje afhankelijk van het aantal teams en de snelheid van spelen.
Dus buurtverenigingen, campings, sportteams, kaartclubs, gemeenteraad en stichtingen: kom op 14 juni naar de jaarlijkse Klootschietwedstrijd van Volksvermaken. De weersverwachtingen zijn volgens de deskundigen zeer goed te noemen.
Inschrijven dus vanaf 18.30 uur in Grand Café Onder de Linden of even bellen 0592-541224 of 06 48197656



